Haber

UEFA Avrupa Konferans Ligi ve UEFA Avrupa Ligi Maçları

UEFA AVRUPA KONFERANS LİGİ

Grup D

19.45 Lugano (İsviçre) – Club Brugge (Belçika)

22.00 Bodo/Glimt (Norveç) – BEŞİKTAŞ

Grup H

19.45 F.Bahçe – Ludogorets (Bulgaristan)

22.00 Spartak Trnava (Slovakya) – Nordsjaelland (Danimarka)

GALATASARAY

11.00 Sarı-kırmızılı ekip, Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarına devam edecek.

KONYASPOR

13.00 Lider Fatih Özgökçen ve yönetim kurulu üyeleri basın toplantısı düzenleyecek.

TRABZONSPOR

10.30 Edin Visca basına açıklama yapacak.

11.00 Bordo-mavili ekip, Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarına devam edecek.

– UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde bugün oynanacak diğer maçlar şöyle:

19.45 Lille (Fransa) – Slovan Bratislava (Slovakya)

19.45 KI Klaksvik (Faroe Adaları) – Olimpija Ljubljana (Slovenya)

19.45 Gent (Belçika) – Breidablik (İzlanda)

19.45 Ballkani (Kosova) – Astana (Kazakistan)

19.45 AZ Alkmaar (Hollanda) – Aston Villa (İngiltere)

22.00 Dinamo Zagreb (Hırvatistan) – Viktoria Plzen (Çekya)

22.00 Zrinjski (Bosna Hersek) – Legia Varşova (Polonya)

22.00 Genk (Belçika) – Ferencvaros (Macaristan)

22.00 Fiorentina (İtalya) – Cukaricki (Sırbistan)

22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) – HJK (Finlandiya)

22.00 Aberdeen (İskoçya) – PAOK (Yunanistan)

UEFA AVRUPA LİGİ

19.45 Olympiakos (Yunanistan) – West Ham United (İngiltere)

19.45 Backa Topola (Sırbistan) – Freiburg (Almanya)

19.45 Olimpiyat Marsilya (Fransa) – AEK (Yunanistan)

19.45 Sparta Prag (Çekya) – Rangers (İskoçya)

19.45 Aris Limassol (Yunanistan) – Real Betis (İspanya)

19.45 Sturm Graz (Avusturya) – Atalanta (İtalya)

19.45 Rakow (Polonya) – Sporting Lizbon (Portekiz)

19.45 Molde (Norveç) – Hacken (İsveç)

22.00 Brighton Hove Albion (İngiltere) – Ajax (Hollanda)

22.00 Union Saint-Gilloise (Belçika) – LASK (Avusturya)

22.00 Liverpool (İngiltere) – Toulouse (Fransa)

22.00 Panathinaikos (Yunanistan) – Rennes (Fransa)

22.00 Roma (İtalya) – Slavia Prag (Çekya)

22.00 Şerif (Moldova) – Servette (İsviçre)

22.00 Bayer Leverkusen (Almanya) – Karabağ (Azerbaycan)

PFDK VE TAHKİM

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) ve Tahkim Kurulu’nun kararları açıklanacak.

BASKETBOL

EuroLeague

22.00 Olympiakos – Anadolu Efes

– EuroCup Kadınlar

18.30 Panathinakos-Beşiktaş

19.00 Kibirkstis – Galatasaray Çağdaş F.

20.30 Bursa Uludağ – Reyer Venezia

20.30 Emlak Konut – Art Gdynia

kabaduzajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort